Felhívás | Publikációs felhívás a Máltai Tanulmányok 2023/1. és 2. számába

augusztus

általános

Publikációs felhívás a Máltai Tanulmányok 2023/1. számába (pdf)

Témakör: a szenvedélybetegségek világa

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat interdiszciplináris tudományos folyóirata, a Máltai Tanulmányok, absztraktokat vár a lap 2023. évi 1. számába, amelynek széles tudományos látószögű témája ez alkalommal a szenvedélybetegségek világa. A Máltai Tanulmányok elkötelezett a tudományterületek közötti széles körű párbeszéd, az egymást építő reflexió mellett, így a tematikus lapszám középpontjában álló szenvedélybetegség témakört a legkülönbözőbb aspektusból kívánjuk megközelíteni.

Publikációs felhívás a Máltai Tanulmányok 2023/2. számába (pdf)

Témakör: a felzárkózó települések és felzárkózó középszint

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat interdiszciplináris tudományos folyóirata, a Máltai Tanulmányok, absztraktokat vár a lap 2023. évi 2. számába, amelynek széles tudományos látószögű témája ez alkalommal a felzárkózó települések és felzárkózó középszint. A Máltai Tanulmányok elkötelezett a tudományterületek közötti széles körű párbeszéd, az egymást építő reflexió mellett, így a tematikus lapszám középpontjában álló felzárkózás témakörét a legkülönbözőbb aspektusból kívánjuk megközelíteni.

Forrás: Magyar Máltai Szeretetszolgálat